Vážení zákazníci, dovolujeme si oznámit, že bude od 03. 08. – 10. 08. 2024 z důvodu čerpání DOVOLENÉ – ZAVŘENO, děkujeme za pochopení.
  info@roflex.cz  +420 606 336 940

FAQ

FAQ - nejčastější otázky

Otázka: co když budu ještě potřebovat dokoupit pár metrů materiálu nebo menší množství lepidla a spárovací hmoty?

Pokud Vám bude pár metrů chybět, zastavte práci, tak aby Vám zbylo cca 8-11ks plošných formátů ( FE ), obklady zašleme přepravní službou GLS. Nově dodané obklady zamícháte do starých. Jelikož se jedná o ruční výrobu a při výrobě obkladů se používají přírodní suroviny, mohou se vyskytovat odchylky v barvě a strutkuře obkladu. Musí se vše zkontrolovat ještě před nalepením obkladu.  Navážíme i menší množství RKS lepidla a WITAB spárovací hmoty.

 

Otázka: jak s dopravou? Rokytnice je daleko od našeho staveniště

Viz. Obchodní a dodací podmínky.

 

Otázka: jaké jsou s tímto typem obkladu kvalitativní zkušenosti?

Jedná se o kvalitní německý výrobek, který firma WITAB již více jak 35-let úspěšně dodává na německý trh. V současnu je výrobek testován ve zkušebním ústavu v ČR to z důvodu deklarování skutečných hodnot a věrohodnosti kvality německého výrobku.

 

Otázka: jak se tento materiál udržuje?

Proti prachu běžným kartáčem a šamponem, WAP zařízení (citlivě nastavit tlak !) apod. Je světlostálý a nevyžaduje žádnou údržbu.

 

Otázka: proč používáte termín minerální, co to u obkladu znamená?

Cihlový obklad WITAB je vyroben převážně z přírodních (minerálních) surovin. Originální recepturu (směs) ze které se obklady vyrábí, je použita kombinace křemenného písku a velmi kvalitní disperze. Použité barevné pigmenty ( oxidy železa ), které se při výrobě použivají pro vytvoření daného typu obkladu jsou odolné proti UV záření, stálobarevné. Po zahřátí lze obklady mírně ohýbat.

 

Otázka: co si mám představit pod pojmem technická pomoc?

Při zakoupení jakéhokoli množství obkladu Vám při osobním odběrum obkladu provede technik naší firmy odborné zaškolení, upozorní na specifika tohoto obkladového systému, zkonzultuje s Vámi kvalitu podkladu na stavbě, vysvětlí systém rastrového zdiva. Zaškolí, upozorní na nutnou hygienu práce, předvede ukázku retušování rohů + spárovaní obkladů. Technik zodpoví veškeré Vaše dotazy a pochybnosti, tak aby NOVÝ KABÁT fasády Vám byl chloubou po celá desetiletí.

 

Otázka: jakou poskytujete splatnost na Váš materiál?

Obchodujeme podle německého stylu, převážně za hotové, případně platba předem - proforma faktura.

 

Otázka: nemohu se rozhodnout jakou barvu, internet pouze napoví.

Pokud máte vážný zájem, ne pouhou zvědavost, zasíláme bezplatně 3 typy vzorku obkladu á 1ks. Dále za smluvní poplatek Vám zašleme nalepené a zaspárované obklady dle Vašeho požadavku. ( obklad + spárovačka ) Při investici do NOVÉ fasády Vašeho domu, je možné dohodnout případnou osobní návštěvou našeho technika, předvedeme materiál, zodpovíme všechny dotazy, posoudíme kvalitu povrchu stavby nové či rekonstruované na místě. To pro Vás vše ve smluvní ceně 5.000Kč. Tento poplatek se odečte zpět následně z ceny dodaného zboží.

... nový kabát pro Váš dům